OPERATOR SONDAJE DE OPINIE

Mercury Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implicarea in sondaje de opinie cu frecventa si durata variabila
Selectarea respondentilor prin metode specifice
Munca de teren pentru completarea chestionarelor prin tehnica interviului

CERINTE

Minim studii medii
Persoane sociabile , energice si cu excelente abilitati de comunicare
Seriozitate si onestitate
Disponibilitate zilnica pentru munca de teren
Telefon de contact

BENEFICII OFERITE

Obtinerea unui venit corespunzator cantitatii muncii si a unor bonusuri atractive pentru calitatea ei
Colaborarea pe o perioada nederminata cu o firma de prestigiu
Program flexibil si mediu de lucru profesionist

Celor interesati sa faca practica intr-un institut de cercetare de piata, le eliberam adeverinta, dupa efectuarea ei

Mercury Research este in prezent una dintre primele trei companii de cercetare de piata din Romania, specializata in cercetare de piata cantitativa, calitativa si media in domenii precum: bunuri de larg consum, mass-media, produse farmaceutice si de sanatate, produse financiar-bancare, industria auto si telecomunicatii.
Mercury Research este afiliata la organizatii internationale de renume (ESOMAR, QRCA, AMA, Kantar Media Research (retea parteneri TGI), ceea ce confera un schimb permanent de experienta cu specialisti in cercetare de piata din toata lumea si o garantie a calitatii activitatii desfasurate.