Online Shop Manager

TRITON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala cauta Online Shop Manager.
Responsabilitati:
- planificarea si dezvoltarea activitatilor de digital marketing
- analiza si optimizarea investitiei de promovare in mediul online
- administrarea websiteului din perspectiva gestionarii continutului (operare CMS) in vederea optimizarii experientei utilizatorilor si cresterea performantelor de vanzari
- analizarea performanta strategiilor si tacticilor de eCommerce
- identificarea şi realizarea de măsuri ce cresc cifra de afaceri în vederea obţinerii de rezultate optime în vânzare
- efectuarea de analize ale concurenţei

Va rog trimiteti aplicatiile la adresa de e-mail: erdei.nora@triton.ro

CERINTE

Candidatul ideal:
Experienta solida in eCommerce, ințelegerea activităților de achiziții online și a impactului acestora asupra site-urilor de eCommerce.
Experienta in utilizarea toolurilor de tip GA, Google AdWords, Google Dashboards, Google Optimize, Campaign Manager
Abilitate de a genera schimbari si de a le implementa.
Orientare catre solutie.
O bună înţelegere a conceptelor funcţionalitate, navigare, cale parcursă de client şi design
O bună înţelegere a perspectivei tehnice

Compania noastră comercializează produse de calitate, mărci cunoscute în întreaga Europă, produse care au un rulaj mare. Pe lista noastră de produse puteți găsi sute de branduri cunoscute pe plan internațional. Aceste produse le achiziționăm de pe piața europeană si internațională.