Referent ofertare

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de productie tamplarie termopan - aluminiu si PVC- cu o veche traditie in domeniu, isi doreste un nou coleg la departamentul de Vanzari, cu punctul de lucru in Ploiesti.
Ce va trebui sa stie sa faca:
- sa proceseze si gestioneze cererile de oferta si comenzile primite de la client;
- sa intocmeasca oferte comerciale/calcul de pret, impreuna cu anexele lor (fisa de masuratori).
- sa lanseze comenzile in productie si sa le urmareasca pana la livrarea/expedierea catre client;
- sa intocmeasca facturile si sa urmareasca platile .

CERINTE

- studii superioare- domeniu tehnic/inginerie mecanica;
- experienta relevanta in domeniul tamplariei termopan PVC si aluminiu;
- bune abilitati dе lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice), sistem ERP;
- cunostinte (experienta) de proiectare in WinArhi - constituie avantaj;
- limba franceza- nivel conversational – constituie avantaj;
- abilitati dе comunicare, organizare si planificare;
-persoana energica si entuziasta, cu dorinta clara de a se dedica echipei.

BENEFICII OFERITE

-pachet salariu atractiv,
-mediu de lucru placut si profesionist,
-posibilitati reale de promovare.
Mai multe detalii in cadrul interviului.
Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul prin intermediul Myjob.
Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati telefonic in decurs de 5 zile lucratoare de la momentul depuneri.

*Prin aplicarea la acest post ne acordați consimțământul pentru a vă introduce CV-ul în baza noastra de date.
Această informare se referă la modul în care Societatea noastră – Maxitop Media Performance – prelucrează datele dvs. cu caracter personal și la modalitățile prin care datele dvs. având caracter personal sunt protejate.
Datele personale pe care le colectăm au ca scop selecția si plasarea forței de muncă.

Datele dvs. cu caracter personal sunt colectate și prelucrate prin intermediul personalului nostru, fără utilizarea unui proces decizional automatizat (inclusiv crearea de profiluri), care să producă efecte juridice cu privire la dvs. sau care să vă afecteze drepturile într-o măsură semnificativă

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.