Ambalatori / pickers / Preparatori comanda

SC ROGRI IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa activ la activitatile specifice de incarcare/ descarcare
Manipuleaza si aranjeaza produsele in spatiile special destinate, in functie de sortimente , manual, cu ajutorul lizei
Asigura securitatea marfurilor din depozit conform procedurilor interne

CERINTE

- Persoana stabila, implicata, flexibila;
- Capacitate de atentie si concentrare;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Varsta intre 20 ani si 45 ani
- Vechime in munca minim 3 ani
- Studi minim 10 clase

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala atractiva (de la 2100 RON BRUT);
- Tichete de masa ;
- Beneficii in functie de performanta;
Experienta in domeniu sau similar prezinta avantaj
Program de lucru de Luni pana Vineri de la 9.30 la 18
Locatie Str Zootehniei nr 823 , Paulesti , Prahova .
Se asigura transportul de la Spitalul Judeatean Ploiesti la sediu .
Asteptam CV. si dupa selectie vom invita la interviu persoanele potrivite
Nu acordam interviuri prin telefon !!!

SC ROGRI IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2005 si are ca principal domeniu de activitate importul si distributia de ambalaje prin magazinele online proprii.