Programator php (nivel incepator - mediu)

Green Designs

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Scrierea de cod bine conceput (“curat”)
• Depanarea, testarea si mentinerea software-ului si a bazei de date pentru a asigura o optimizare si functionalitate puternica
• Contribuirea in toate fazele ciclului de dezvoltare al unui proiect
• Dezvoltarea si implementarea de noi functii pentru a facilita procedurile si instrumentele aferente, daca este necesar

CERINTE

• X+ ani de experienta in dezvoltarea de software in PHP
• Cunostinte solide de tehnologii web inclusiv HTML, CSS, Javascript, AJAX etc.
• Cunostinte medii in relationarea cu baze de date
• Pasiune pentru scriere de cod si creare de design in cel mai bun mod, cat si dorinta de a dezvolta idei noi indraznete
• Engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

• Salariu competitiv
• Re-evaluare / marire de salar dupa 3 luni de proba; marire de salar anual
• Mediu de lucru placut si colegi tineri, dar profesionisti
• Experienta de lucru profesionala cu posibilitatea continua de imbunatatire a cunostintelor

DESCRIEREA FIRMEI

dezvoltare si mentenanta website-uri