Inginer Proiectare Tamplarie Aluminiu

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, companie locala, specializata in productia de usi si ferestre cautam: Inginer Proiectant Tamplarie Aluminiu, cu urmatoarele atributii:
• Intocmirea documentatiei tehnice a produselor executate in fabrica;
• Oferirea de asistenta tehnica clientilor;
• Proiectarea produselor realizate in fabrica;
• Realizarea ofertelor de pret.

CERINTE

• Absolvent studii superioare de specialitate tehnica (Inginerie);
• Experienta in domeniul proiectarii tamplariei de aluminiu;
• Cunostinte PC- software de tamplarie aluminiu/PVC (WinArhi, Fenestra 2000, AutoCAD) sau alte programe conexe (Orgadata), MS Office;
• Capacitate organizatorica, abilitati de comunicare si motivare, spirit analitic, seriozitate;
• Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.