Careers for Registered General Nurses in Care Homes, UK

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti in cautarea unui loc de munca in calitate de Farmacist? Angajatorul este un brand renumit din Romania, cu extindere la nivel national!

Recrutam Farmacisti in Bucuresti, Ploiesti, Tecuci, Moreni, Gaesti, Sinaia, Resita, Arad.

CERINTE

♦ Specialitate: Farmacist cu Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor vizat pe anul 2018
♦ Experienta: minim 1 an

BENEFICII OFERITE

♦ Salariu: 2.500 - 3.000 lei / luna (in functie de experienta)
♦ Program de lucru: ture
♦ Program standard de lucru: 35h / sapt (Saptamana I), 55h / sapt (Saptamana a II-a)
♦ Bonus din realizarea target-ului lunar
♦ Alte beneficii: decont cotizatie si politia de asigurare, program de training, participare la conferinte, 10 puncte Galenus, locuinta de serviciu sau decont transport

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.