AGENT TURISM FRONT OFFICE IASI - KUSADASI

KUSADASI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
- rezervarea serviciilor turistice si a biletelor de avion;
- urmarirea derularii actiunii turistice;
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
- derularea contractelor incheiate cu furnizorii externi / interni si contactul permanent cu acestia
- prelucrarea ofertelor si introducerea in sistemul de rezervari
- verificarea si gestionarea ofertelor si a rezervarilor
- suport pentru departamentele de front si back-office
- instruire si sustinere permanenta;
- sansa de afirmare intr-un domeniu dinamic

CERINTE

Candidatul ideal:
Persoana dinamica, adaptabila, cu urmatoarele aptitudini:
- experienta intre 1-3 ani;
- capacitatea de a intelege dorinta clientului si de a o transpune intr-o oferta adecvata;
- capacitatea de a transmite toate informatiile necesare calatoriei in bune conditii;
- atentie la detalii, buna stapanire a lucrului cu cifrele si cu banii;
- capacitate organizatorica;
- implicare, entuziasm si dorinta de success;
- capabil sa lucreze sub presiune la mai multe task-uri simultan;
- finalizarea sarcinilor, acuratete in intocmirea documentelor;
- colegialitate, profesionalism;
- cunostinte avansate operare PC;
- abilitati de comunicare (scris / vorbit) in limba engleza, obligatoriu.

"KUSADASI" este o agentie de turism tour-operatoare infiintata in 1999, membra A.N.A.T. si C.C.I.R. In toti acesti ani am incercat prin pregatirea personalului sa ridicam cat mai mult calitatea serviciilor oferite.

"KUSADASI", prin personalul ei dinamic si gata oricand sa va ajute in orice problema, incearca sa va ofere cel mai bun raport calitate/pret.