Cautam soferi profesionisti pentru a ne consolida echipa!

Michael Dommermuth SRL

24-07-2021 | EXPIRA LA 29-07-2021

RESPONSABILITATI

Descriere post lucru:
- incarcare din depozite centrale : Lidl , Kaufland, Metro, Netto s.a.m.d
- descarcare in zona de NRW a statului German
- incarcarea / descarcarea se efectueaza de catre soferi cu lize electrice
- Cap tractor : SCANIA E6 si MAN
- Semiremorca frigorifica TERMOKING SLX , SL si CARRIER
- Sistem de lucru : 6 saptamani cu 2 saptamani libere
- program de lucru : 1 saptamana /Zi si 1 saptamana / Noapte

CERINTE

Candidatul ideal:
- Transparenta si corectitudine unul cu celălalt
- Comportament adecvat la locul de munca
- Permis Categoria C/CE
- Atestat marfa M95 valabil
- Conduita preventiva in trafic
- Seriozitate
- Autoturism propriu in vederea transportului intre cazare si depozit
- Promovare TEST : parcare la rampa

BENEFICII OFERITE

Ce oferim angajatilor :
- 10,50€ brut/ora
- 20€ diurna/ zi lucrata
- sporuri de noapte
- bonus pentru condus economic
- bonus pentru soferii "saritori"
- oferim cursuri gratuite de formare pentru conducere economica
- fara intarzieri la plata salariilor
- oferim echipament de lucru
- program de lucru in conformitate cu legislatia in vigoare
- oferim suport pentru reiinoire atestat marfa M95
- dispecerat in limba romana
- suport in schimbarea clasei de impozitare
- oferim cazare contracost , 2pers/camera

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de furnizare și management a forței de munca.