Oportunitate de angajare!

IAMSAT muntenia

Job expirat

RESPONSABILITATI

IAMSAT muntenia angajeaza ELECTRICIENI, INSTALATORI, FAIANTARI si FINISORI (zugravi/rigipsori) cu experienta pentru renovari locuinte in GERMANIA.

CERINTE

CE NE DORIM DE LA TINE!
• Experienta in domeniu – de preferat
• Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei,
• Bune abilitati de comunicare / relationare interpersonala,
• Motivatia de a te perfectiona si de a lucra in echipa,
• Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse,
• Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii
• Cunosterea limbii germane/engleza poate fi un plus
• Dorinta de invatare si cunoastere

BENEFICII OFERITE

OFERIM!
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu detasare in localitatea Rastatt
• Cazare si transport
• Asigurare medicala
• Stagiu de instruire conform normelor germane(cazare asigurata)
• Bonus la sosirea in Germania
• Salariu motivant si beneficii / 2000-2200 NET
• Program: L-V 10/ZI
• Stabilitate
• Lucru in echipa

În calitate de antreprenor general de instalatii, IAMSAT muntenia este specializată pentru toate categoriile de instalații: încălzire, aer condiționat, ventilație, sanitare, electrice, protecție împotriva incendiilor, sisteme de securitate și automatizare.