Tehnician sisteme securitate - DVSCAM

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste fise de interventie/constatare mentenanta
- Pe perioada activitatii desfasurate mentine legatura cu persoana desemnata din cadrul societatii
- Monteaza și utilizeaza aparatele electrice de joasă tensiune si a masinilor de lucru
- Realizarea circuitelor electrice pentru instalatii
- Monteaza tubulatura și realizeaza cablajului necesar pentru sistemele tehnice de securitate
- Pregateste lucrarile de instalare a sistemelor tehnice de securitate
- Instaleaza sistemele de curenti slabi: detectare, semnalizare și alarmare la incendiu; sisteme tehnice de detecție, efracție și control al accesului; sisteme tehnice de supraveghere video
- Pune în funcțiune sistemele tehnice de securitate
​- Desfasoara actifvitati de mentenanta specifice

CERINTE

- Experienţă în domeniul instalării şi programării centralelor anti-efractie si detectie incendiu
- Cunostinte de operare PC;
- Experienta in domeniu tehnic (IT hardware, cablaj structural, electric etc.)
- Certificat care sa ateste competentele in sistemele de securitate
- Permis de conducere Cat. B
- Necesar spirit organizatoric și aptitudini de coordonare;
- Punctualitate, spirit de echipa
- Autodidact

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de cunostinte
- Bonificatii in functie de lucrari
- Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata