Tehnician proiectare/ ofertare - tamplarie termopan

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si de mentorat care colaboreaza cu angajatori de top din Prahova si alte judete apropiate pentru oferte de locuri de munca in cele mai avantajoase conditii.
Firma pentru care angajeaza este o firma din judetul Ilfov situata la 40 minute de Ploiesti, producatoare de profile PVC si aluminiu, cu o activitate de peste 25 de ani pe piata din Romania si alte tari europene.

ATRIBUTII :
- intocmirea schitelor de productie,
- intocmirea devizelor, a calculatiilor de pret, a postcalculelor referitoare la proiectele angajate,
- implementarea solutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie.

CERINTE

CERINTE:
Persoana dinamica si operativa, cu o buna disciplina la locul de munca,ordonata, atenta si intuitiva.

Studii: superioare in domeniul tehnic ( inginer sau tehnician).
Experienta :

- anterioară in producția de ferestre din PVC/Aluminiu – minim un an
- cunostinte de lucru cu programe specializate de ofertare/proiectare tamplarie din aluminiu si în calcul ferestre (Klaes, Winarhi etc)
Abilitati:
- cunostinte solide de operare PC (pachet office, proiectare – CAD etc.)
- cunoașterea limbii italiene constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Avantaje: salariu atractiv, job pe termen lung, program fix .

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul prin intermediul Myjob.
Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati telefonic in decurs de 5 zile lucratoare de la momentul depuneri.

*Prin aplicarea la acest post ne acordați consimțământul pentru a vă introduce CV-ul în baza noastra de date.
Această informare se referă la modul în care Societatea noastră – Maxitop Media Performance – prelucrează datele dvs. cu caracter personal și la modalitățile prin care datele dvs. având caracter personal sunt protejate.
Datele personale pe care le colectăm au ca scop selecția si plasarea forței de muncă.

Datele dvs. cu caracter personal sunt colectate și prelucrate prin intermediul personalului nostru, fără utilizarea unui proces decizional automatizat (inclusiv crearea de profiluri), care să producă efecte juridice cu privire la dvs. sau care să vă afecteze drepturile într-o măsură semnificativă.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.