Tehnician documentatie

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea si implementrea fluxului de pregatire a executiei lucrarilor de bransamente/conducte/ retelelor de distributie apa-canalizare si gaze naturale;
Predari de amplasament/receptii ADP ;AS
Receptii cu AS, ADP
Pregatirea lucrarilor de receptie in relatia cu Distrigaz si Apa Nova;
Obtinerea avizelor pentru executarea lucrarilor din partea BPR;
Intocmire PV pentru refaceri rutiere la terminarea lucrarilor cu primariile si subanteprenorii;
Urmarirea termenelor de expirare a lucrarilor;
Intocmire CT la finalizarea lucrarilor.
Solicitare diriginti de santier
Solicitare validare proiecte
Intocmire CC si documente de calitate
Intocmire documente pentru FD cu ISC

CERINTE

Experienta domeniul constructiilor, retelelor edilitare
Cunostinte operare calculator
Studii superioare Facultatea de Instalatii constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Bonusuri lunare
Prime Paste si Craciun
Salariu intre 4000 lei si 5000 lei

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.