Stivuitorist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE VEI FACE IN ECHIPA GEALAN?

• Vei prelua documentele de livrare si te vei informa asupra cerintelor de livrare;
• Vei identifica produsele comandate in stivele din depozit, le vei sorta, le vei manipula mecanizat la locul de pregatire a comenzii sau in container in conformitate cu comanda beneficiarului sau la dispozitiile Sefului de Depozit;
• Vei manipula sarcini lungi de 6-7 metri pentru aranjarea depozitului sau incarcarea acestora in masina de transport, atat in depozitul interior, cat si in cel exterior

CERINTE

NE DORIM CA VIITORUL NOSTRU COLEG:

• Autorizare de stivuitorist valabil;
• Sa fie o persoana muncitoare, cu spirit tehnic si mecanic, atent la detalii, riguros, cu putere de munca;
• Sa aiba minim studii medii finalizate;
• Sa aiba experienta pe un post similar in cadrul unei fabrici (constituie avantaj).

BENEFICII OFERITE

CE ITI OFERIM?

• Contract de munca pentru perioada nedeterminata;
• Program de 8 ore (L-J 07.30-16.30 si V 07.30-14.00);
• Echipa de oameni primitori si dinamici cu peste 10 ani experienta;
• Posibilitate de formare profesionala (calificari);
• Asigurare privata de sanatate;

PACHET SALARIAL
- salariu: 3700 net lei/net;
- tichete de masa: 25 lei/zi lucrata/ (aproximativ 500 lei net/luna);
- ore suplimentare platite;
- decontare transport la si de la locul de munca (Bucuresti, Bd. Iuliu Maniu nr.612-614, Sector 6)