Medici Cardiologie, Chirurgie Vasculara

Angiomedica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Medic Specialist/Primar in specialitatile:
- CARDIOLOGIE - servicii medicale in ambulatoriu de specialitate si spitalizare continua, in contract cu CASMB sau cu plata; garda;
- CHIRURGIE VASCULARA - servicii medicale in ambulatoriu de specialitate si spitalizare continua, in contract cu CASMB sau cu plata; garda;

COLABORARE FULL-TIME SAU PART-TIME

CERINTE

Sa detina:
- Aviz de Libera Practica;
- Calitatea de membru inscris la Colegiul Medicilor;
- Asigurarea de Malpraxis.

Responsabilitati:
- Mentine si dezvolta relatiile cu pacientii, bazate pe incredere, respect si colaborare;
- Efеctueazа consultаtii, procеduri, trаtamente si rеcomandаri in conformitаtе cu pregatirea mеdicalа, competentele si spеcializarile detinute;

BENEFICII OFERITE

SPITALUL OFERA:
- Dotari corespunzatoare cu echipamente performante;
- Un mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe de profesionisti;
- Venit lunar motivant.

Spitalul Angiomedica este primul centru privat de diagnostic care oferă examinare, tratament minim-invaziv și monitorizare pacienților cu afecțiuni cardiovasculare atât din țară cât și din străinatate. Angomedica este instituția medicală specializată în cardiologia clinică, tehnici hibride, chirurgie minim-invazivă cardiovasculară, aritmologie și electrofiziologie, care reunește medici de excepție, adevărați profesioniști în sănătatea inimii cât și aparatură de top.