Lucrator polivalent Cora Urban (Ion Mihalache)

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asiguri de prezenta si semnalizarea produselor la raft, incasezi contravaloarea produselor, pregatesti comenzile realizate online de clienti, inchizi si/sau deschizi magazinul pe schimbul tau.

CERINTE

Cautam colegi aflati la inceput de cariera, care vor sa lucreze in comert.
Experienta anterioara nu este necesara!

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de lucru in schimburi, 8 ore/zi, 5 zile / saptamana (inclusiv in weekend-uri), formare profesionala la locul de munca, prime variabile.
Haide in echipa noastra! Trimite-ti CV-ul la: recrutare@cora.ro.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!