Lucrator scanare preturi

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca-ti place sa fii mereu in miscare
Sa cunosti medii noi si sa fii la curent cu informatiile din piata (produse, preturi)

CERINTE

Vei merge pe teren, la magazinele stabilite si vei prelua informatii despre preturile si produsele comercializate de acestea.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Stabilitate
Program de lucru 8 ore/zi
Formare la locul de munca
Abonament medical
Decontare transport

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!