INGINER OFERTARE

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea documentelor aferente participarii la licitatii pentru retele edilitare gaze, apa-canal (SEAP)
- Analiza cost/beneficii lucrari de instalatii
- Intocmire oferte de pret.
- Intocmire si reactualizare grafice de executie, cash-flow pentru lucrarile aflate in executie;
- Calcul cost proiect in orice moment pe parcursul executarii lucrarii;- intocmire situatii de lucrari pentru decontare
- Urmarire si/sau raspuns, clarificari licitatii SEAP si/sau beneficiari directi.

CERINTE

- experienta in ofertare si participare la licitatii, constituie avantaj cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor de gaze, termice si apa-canal, refaceri rutiere,cunostinte operare in program pentru devize,WINDEV, AutoCAD, SEAP, EXCEL , permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonusuri lunare+prime Paste si Craciun

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.