Inginer constructii

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de analizarea documentatiei tehnice de executie si de respectarea si aplicarea acesteia si de analizarea modificarilor primate de la client pe care le inainteaza la proiectare;
Intocmeate toate documentele cerute de prevederile legale pentru activitatea de executie;
Completeaza registrul unic de evidenta;
Tine la zi registrul de evidenta a lucrarilor (registrul de santier) pe care le coordoneaza si introduce in baza de date a firmei, GITS, datele cu privire la lucrarile executate;

Participa la predarea-primirea frontului de lucru si asigura organizarea de santier;

Verifica pe tot parcursul lucrarilor daca sii cum s-a executat operatia de imprejmuire a zonei de lucru cu banda avertizoare, semnalizatoare de circulatie si/sau semnalizatoare de locuri periculoase si elemente de identificare santier;
Urmareste in permanenta cum s-au executat, sprijinirile de maluri;
Este obligat sa verifice daca sunt asigurate dispozitivele, sculele, echipamentele, aparatele si materialele necesare, daca acestea au date de identificare/agremente tehnice, daca sunt la parametrii de functionare si daca nu prezinta defecte ;
Coordoneaza activitatea de executie si se asigura ca executia lucrarilor are loc numai pe baza proiectelor si a detaliilor de executie din proiectele verificate de un verificator de proiecte atestat;
Face prezenta si pontajul personalului din subordine si verifica si vizeaza fisele de lucru in vederea calcularii manoperei;
Efectueaza prospectare, ofertare, vizionari si intocmeste relevee
Repartzeaza sarcinile subordonatilor si controleaza modul de realizare al acestora;

CERINTE

Facultatea de constructii; Persoana activa, atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu 6000 lei
Bonusuri lunare
Prime Paste si Craciun
Loc de munca sigur si de durata.

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.