COORDONATOR SSM si SU

SC MIRAL INSTAL COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea fiselor individuale de instruire SSM si SU;
Implementarea masurilor necesare pentru asigurarea securitatii si protectiei sanatatii lucratorilor ,prevenirea riscurilor profesionale;
Asigura informarea si instruirea periodica a lucratorilor;
Sustine instruirile in domeniul SSM pentru noii angajati si pentru personalul subcontractor ,in conformitate cu legislatia in vigoare.
Intocmeste si sustine instruiri specifice SSM si SU;
Executa munca de teren si munca de birou;

CERINTE

Experienta in domeniul constructii ( activitate de santier)
Pregatire in domeniul SSM si SU
Cadru tehnic SU
Cunostinte de operare PC
Persoana organizata cu abilitati foarte bune de comunicare si lucrul in echipa
Posesor permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si bonusuri salariale in functie de activitatea prestata

Miral Instal Company isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor (retele si instalatii gaze naturale, apa/canal, termice, sanitare) inca din anul 2003.