ASISTENTA MANAGER

ARHITECT CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SCHITA POSTULUI
Asistentul este subordonat Managerului General.

ASISTENTUL MANAGER desfasoara urmatoarele activitati:
preia urmareste si gestioneaza si raspunde asupra sarcinilor trasate de Manager cu probitatea profesionala conform cerintelor

CERINTE

CERINTE
Atributii in supervizarea si activitatea societatii, cat si atributii de contact si de comunicare pentru managerul general. Program flexibil, adaptat in permanenta programul manager-ului. Cerinte: Studii medii- superioare -de preferinta tehnice abilități de comunicare . World Excel PowerPoint posesor permis cat B - disponibilitate de deplasare in tara pentru relatiile cu clientii cat si pentru contractare si reprezentare a firmei . - Program flexibil, - , adaptat in permanenta la programul manager-ului. - posibilitate de promovare in cariera .Cerem si oferim seriozitate maxima .

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI PROIECTARE IN CONSTRUCTII