Agent vanzari

SC GRANDY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci :
Sa stabilesti contacte cu :
Magazinele, cabinetele, farmaciile veterinare , crescatorii, asociatiile de crescatori, institutiile publice
din zona arondata
Sa prezinti produsele din portofoliu
Sa participi la diferitele expozitii seminarii din zona arondata
Sa dezvolti relatii personale cu clienti si potentiali clienti din zona alocata
Sa te asiguri ca obtii maximum de comanda posibila de la clientii tai
Sa urmaresti si sa organizezi livrarile
Sa incasezi debitele
Sa cunosti concurenta

CERINTE

Ai experienta in vanzari
Ai acasa sau iubesti animalele de companie
Ai capacitatea de a gandi in moduri neconventionale
Esti creativ, iti place sa socializezi, sa vorbesti cu oamenii
Locuiesti in Bucuresti, Ilfov, Prahova sau Brasov
Iti place libertatea de miscare si de decizie
Ai permis de conducere categoria B de minim 3 ani

Atunci aplica pentru Reprezentant Comercial - zona de activitate va fi Bucuresti si imprejurimi un post, alt post Brasov, Covasna, Sibiu.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim
Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu multi ani de experienta ce isi extinde activitatea
Furnizori de top care iti vor usura munca cu clientii
Echipa tanara si dinamica,
Salariu atractiv
Beneficii ( bonuri de masa, bonusuri de performanta, )
Masina de serviciu
Telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE DISTRIBUTIE