Line feeder

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele postului
• Asigurarea transportului de materiale.

Responsabilitati
• Transportul pieselor semifinite de la o statie SAP la alta conform fluxului indicat de eticheta SAP.
• Transportul cutiilor interne sau externe in/din fiecare sector.
• Transportul materiei prime necesara catre fiecare sector.
• Incarcarea masinilor cu materie prima si curatarea resturilor ramase in urma proceselor de productie.

CERINTE

Cerinte
• Studii medii (minim 8 clase).
• Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.
• Experienţa pe un post similar constituie avantaj. (se oferă instruire la locul de muncă).
• Indemanare.
• Operativitate, seriozitate.
• Spirit de observatie, atentie.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
• Pachet salarial negociabil, compus din salariu fix + tichete de masa de 20 lei, intre 2155-2500 lei.
• Transport asigurat.
• Plata orelor suplimentare cu 200%.
• Spor de noapte 25%.
• Tichete cadou şi diferite prime.
• Subvenţie la cantină.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.