Despre VAULT ESTATE

Vrei să devii un broker imobiliar profesionist? Vrei sa faci parte dintr- o echipa tanara si cu idealuri foarte inalte?

VAULT ESTATE cauta persoane cu bune abilitati de comunicare si negociere, cu spirit antreprenorial si dornice sa se dezvolte.

Candidatul ideal :

• Domiciliu în București;
• Aptitudini sociale și persoană empatică;
• Capacitatea de elaborare de strategii profitabile pe termen lung;
• Consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor;
• Pozitivitate;
• Dorința de învățare și dezvoltare;
• Punctualitate;
• Prezentabil, ingrijit – tinuta business obligatorie
• Varsta minima 24 ani.

Descrierea jobului
• Prospectarea si cunoasterea pietei imobiliare;
• Asistarea clientilor in timpul procesului de tranzactionare imobiliara;
• Mentinerea relatiei de afaceri cu portofoliul de clienti;
• Administrarea bazei de date;
• Raportarea activitatii;
• Promovarea ofertelor pentru potentialii clienti;
• Atingerea targetului lunar.

Depune CV-UL tau la adresa de mail office@vaultestate.ro iar noi te vom contacta!

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

Aleea Vointei Nr 8, Bragadiru