14

locuri de munca.

Pagina 1 din 1

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

27-02-2017 BUCURESTI
Agent Vanzari Servicii de Paza si Protectie
  • - Studii superioare
  • - Experienta in vanzari de servicii de securitate poate constitui un avantaj
  • - Experienta in vanzari: minim 2 ani
  • - Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadline
  • - uri stricte
  • - Abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj), perseverenta, disponibilitate de lucru pe teren, dorinta de a avea succes si a promova
  • - Abilitati de organizare, planificare
  • - Orientare spre obtinerea rezultatelor
  • - Spirit de echipa
  • - Bun vanzator si negociator cu spirit de convingere
  • - Seriozitate si consecventa in activitate
  • - Motivat de rezultatele obtinute
  • - Tinuta ireprosabila si prestanta
  • - Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari pe teren
  • - Gandire conceptuala si analitica, capacitate de sinteza
  • - Permis de conducere

1 post disponibil (1 aplicant )

Tehnician
  • - Minim studii medii de profil electrica, electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii;
  • - Loialitate, spirit de echipa, orientare catre client si catre rezultat; rezistenta la stres, incadrarea in termene si prioritizare a actiunilor, atitudine profesionista;
  • - Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera, automotivare;
  • - Disponibilitate pentru muncă pe teren;
  • - Permis conducere cat. B.

4 posturi disponibile (3 aplicanti)

25-02-2017 Iernut Alte orase
Tehnician sisteme securitate
  • - Studii medii sau superioare
  • - Abilitati tehnice
  • - Tinuta ingrijita
  • - Spirit de echipa si de colaborare.
  • - Carnet conducere cat.B
  • - Curs de tehnician sisteme de securitate
  • - (reprezinta un avantaj);
  • - Experienta in domeniul instalarii sistemelor de securitate (incendiu, efractie, control acces, TVCI)

2 posturi disponibile (4 aplicanti)

25-02-2017 BUCURESTI
Sef obiectiv securitate
  • - Studii superioare obligatoriu (institutii militare
  • - avantaj) Experienta minima de un an pe un post similar; Limba engleza la nivel mediu
  • - obligatoriu; Curs de acordare prim
  • - ajutor
  • - avantaj; Cursuri in domeniul apararii, ordinii publice, sigurantei nationale
  • - avantaj; Curs de management securitate si evaluatori se risc
  • - avantaj; Cunostinte solide despre activitatea de paza (dispozitiv de paza, plan de paza, consemn general si particular, regimul armelor, legislatia in vigoare etc.); Bune abilitati relationare, control si instruire a subordonati.

1 post disponibil (2 aplicanti)

23-02-2017 Timisoara
Agenti de interventie
  • - CALIFICARE CONF. LEGII 333/2003.
  • - PERMIS CONDUCERE CEL PUTIN CATEG. B ȘI EXPERIENȚĂ IN CONDUCERE AUTO.
  • - INĂLȚIME PESTE 1,80m
  • - CONSTITUIE AVANTAJ PRACTICAREA UNUI SPORT
  • - CONSTITUTIE ATLETICĂ
  • - DOMICILIUL ÎN BUCUREȘTI

5 posturi disponibile (0 aplicanti)

17-02-2017 BUCURESTI
Dispecer centru alarmĂ
  • - STUDII CEL PUTIN MEDII CUNOȘTINȚE PC(excel,outlook, word) DISPONIBILITATEA DE A LUCRA IN TURE DE ZI SI NOAPTE CUNOȘTINȚE MONITORIZARE DISPECERAT SEKA ȘI ROEL

3 posturi disponibile (6 aplicanti)

Agent securitate incinta - Timisoara Lipovei
  • - Atestat de agent paza Cunostintele in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj Bune abilitati de rezolvare a conflictelor, simt diplomatic Abilitati de interrelationare, comunicare si lucru in echipa Harnic, perseverent, cu simt dezvoltat al responsabilitatii Persoana serioasa, onesta, fara antecedente penale Atentie distributiva Disponibilitate la efort fizic

13-02-2017 Timisoara
Agent securitate incinta - Bacau Margineni

13-02-2017 Bacau
Dispecer monitorizare - Targu Mures
  • - Atestat de agent de paza Experienta relevanta in utilizarea echipamentelor de supraveghere video Cunostintele despre materialele de constructii reprezinta un avantaj Atentie distributiva, capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei Abilitiati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa Harnic, perseverent, cu initiativa si orientat spre invatare Diplomat, orientat catre client si cu abilitati de gestionare a conflictelor Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor Persoana serioasa, onesta, fara antecedente penale Operare MS Office ( Excel, Word )

13-02-2017 Targu Mures

14 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.
Livrator Pizza la domiciliu in Bucuresti
  • - Punctele de lucru sunt pentru sectoarele 1, 2,3,4,5, 6 ( in functie de sector pe care il cunoasteti cel mai bine)
  • - Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse;
  • - Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora;
  • - Livrarea se face cu cu autotusismul personal sau cu scuterul societatii;
  • - Salariul motivant+ decontare combustibil+ tips
  • - uri.;
  • - Contract de munca;
  • - Program flexibil FULL
  • - TIME sau PART
  • - TIME; Daca te
  • - am facut curios si vrei sa ne cunosti asteptam CV tau si te vom contacta noi. Pentru inceput trimite
  • - ne CV
  • - ul tau la sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau contacteaza
  • - ne pentru mai multe detalii la numarul 0751309890

4 posturi disponibile (2 aplicanti)

03-02-2017 BUCURESTI
Inginer Sisteme Securitate
  • - Studii superioare tehnice – electrica, automatizari, electronica, electrotehnica;
    -Experienta minim 2 ani in sisteme de securitate si curenti slabi constitue avantaj
    -Cunostinte despre echipamentele de securitate pentru control acces, televiziune cu circuit inchis, protectie perimetrala, detectie a efractiei
    -Gandire analitica, critica si abilitati de rezolvare a problemelor
    -Atitudine pozitiva, orientata spre obiective
    -Eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fără antecedente)
    -Permis de conducere categoria B

1 post disponibil (4 aplicanti)

01-02-2017 BUCURESTI
Tehnician Sisteme Securitate
  • - experienta instalatii electrice / echipamente de securitate, control acces, efractie, incendiu reprezinta un avantaj
    -cunostinte pc / soft
  • - uri securitate reprezinta un avantaj
    -disponibilitate pentru deplasări în țară/ lucru pe interventii
    -abilitatea de a lucra in echipa,
    -permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
    -eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fără antecedente)

8 posturi disponibile (6 aplicanti)

Operatori depozit UK
  • - Responsabilitati: depozitarea produselor verificarea bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate selectarea si ambalarea produselor pentru expediere receptionarea marfii in depozit despachetarea, stivuirea si ambalarea produselor alimentare CERINTE:
  • - varsta cuprinsa intre 18 si 48 ani
  • - nivel mediu/conversational al limbii Engleze
  • - cerinta obligatorie fara de care nu puteti obtine jobul
  • - experienta nu este obligatorie; se ofera training.
  • - nu trebuie sa aiba antecedente penale (se solicita cazier judiciar)
  • - trebuie sa fie clinic sanatos
  • - in prima zi de training se vor efectua teste medicale obligatorii .

30 posturi disponibile (11 aplicanti)

31-01-2017