180

locuri de munca.

Pagina 1 din 8
Au-pair - baby-sitter in anglia ,franta,olanda ,spania
  • - Pentru Anglia: Conditii: limba engleza nivel de conversatie uzuala, fara antecedente penale. Pentru Franta: limba franceza nivel de conversatie uzuala, fara antecedente penale, sanatos. Pentru Olanda: ne/casatorit, cu sau fara copii in intretinere, studii
  • - minim liceul, limba engleza nivel de conversatie uzuala, fara antecedente penale Pentru Spania: limba spaniola nivel de conversatie uzuala, fara antecedente penale .

50 posturi disponibile (5 aplicanti)

28-01-2015
Bani part-time
  • - Persoane sociabile şi serioase Vârsta minimă 16 ani

50 posturi disponibile (43 aplicanti)

28-01-2015 Toate orasele
Mesager UNICEF
  • - POSTUL ESTE DISPONIBIL DOAR IN BUCURESTI. Mesagerii UNICEF lucreaza 5 ore/zi, 5 zile/saptamana, in diferite zone din Bucuresti, cu trafic pietonal intens (Piata Romana, Aviatorilor, Unirii etc.) si in spatii inchise (centre comerciale, malluri, cladiri de birouri etc.). Obiectivul Mesagerilor este sa prezinte munca UNICEF unui numar cat mai mare de persoane si sa le convinga sa sustina financiar proiectele pe care UNICEF le deruleaza in beneficiul copiilor vulnerabili/marginalizati din Romania si din intreaga lume.

5 posturi disponibile (8 aplicanti)

28-01-2015 BUCURESTI
Secretara Receptie - Sediul Central Bucuresti
  • - buna cunoastre a pachetului MS Office;
  • - buna cunoastere a limbii engleze (vorbit, scris, citit);
  • - experienta pe un post similar;
  • - integritate, seriozitate, responsabilitate;

1 post disponibil (195 aplicanti)

Customer Service Analyst with French
  • - Fluency in French and English
    - Proficient in relevant computer applications (internet explorer, Outlook usage, Microsoft Office);
    - Verbal and written communication skills;
    - Listening skills;
    - Problem solving and analysis;
    - Customer service orientation.

1 post disponibil (4 aplicanti)

Bona pentru familie in Londra. Salariu de 150 Lire/saptam...
  • - Se cere:
  • - cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
  • - cunoasterea limbii spaniole la nivel bun;
  • - experienta in ingrijirea copiilor constituie un plus. Bona trebuie sa dovedeasca dragoste fata de copii, stabilitate emotionala, flexibilitate, adaptabilitate la medii diverse, fidelitate, rabdare, un spirit de observatie fin, cat si maniere placute si civilizate. Candidata trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie serioasa, responsabila si muncitoare.

1 post disponibil (3 aplicanti)

Confidential 28-01-2015
Care Assistant (Infirmiera) la domiciliu pentru o batrana...
  • - La acest program pot aplica persoanele care:
    - au experienta in domeniu cel putin 1 an de zile;
    - au cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun (cunoasterea limbii italiene este un plus);
    - nu au cazier judiciar;
    - sunt clinic sanatoase, atat fizic, cat si psihic.

1 post disponibil (1 aplicant )

28-01-2015
Redactor marketing
  • - experinta in relatii cu clientii
  • - studii superioare
  • - f bune cunostinte de lb romana si lb engleza

1 post disponibil (199 aplicanti)

Reprezentant Relatii Clienti - Sibiu
  • - Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
  • - Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit
  • - Inregistrarea interactiunii cu clientul

50 posturi disponibile (26 aplicanti)

28-01-2015 Sibiu
Reprezentant Relatii Clienti - Brasov

50 posturi disponibile (27 aplicanti)

28-01-2015 Brasov
Reprezentant Relatii Clienti

50 posturi disponibile (270 aplicanti)

English & Spanish - Sibiu
  • - Proficiency in English and medium Spanish
  • - Available to work in the afternoon and night schedule
  • - Very good computer literacy
  • - Able to meet results as requested by management and prove to be a client oriented person.
  • - Attention to detail and accuracy
  • - Problem analysis and problem
  • - solving
  • - Experience in related fields Customer Care, but not mandatory.

50 posturi disponibile (2 aplicanti)

English Customer Support
  • - Resolve customer questions, complaints and requests via telephone.
  • - Respond promptly to customer inquiries
  • - Handle and resolve customer complaints
  • - Perform customer verifications
  • - Manage customers' accounts
  • - Offer customer support using different software applications.
  • - Record details of actions taken

25 posturi disponibile (83 aplicanti)

Magyar nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs B...
  • - Főbb feladatok:
  • - Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
  • - Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
  • - Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
  • - Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
  • - Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben Előnyök:
  • - Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • - Fejlődési lehetőségek
  • - Kiemelkedő alapbér,és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
  • - Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére

30 posturi disponibile (3 aplicanti)

English & Spanish Customer Support

50 posturi disponibile (18 aplicanti)

Supraveghetor part-time
  • - Persoana serioasa integra ,comunicativa,punctuala,obligatoriu sa mai aiba un job in domenii ca sanatate(asistenta medicala,infirmiera,medic), invatamant(educator,invatator,profesor),cercetare, psihologie, asistenta sociala,etc.

2 posturi disponibile (237 aplicanti)

Confidential 28-01-2015 BUCURESTI
Inginer constructor/arhitect/student an terminal
  • - Permisul de conducere categoria B si un minim de experienta (chiar si ca student) constituie avantaje. Candidatul ideal trebuie sa:
  • - cunoasca materialele de constructii si tehnologiile de lucru cu acestea;
  • - cunoasca Autocad si/sau Arhicad (optional);
  • - cunoasca notiuni de desen tehnic si geometrie descriptiva;
  • - cunoasca Word si Excel, incusiv crearea formulelor de calcul;
  • - cunoasca limba romana – cerinta obligatorie! (fara limbaj de FB sau Messenger, sa stie cati de i se pun la sfarsitul verbelor, pluralul cuvintelor, samd);
  • - stie cand sa se uite pe Facebook si cand nu!
  • - fie autodidact! Iti aratam o data, dupa care te descurci (doar esti inginer, nu?). Cand nu stim nici noi, cauti singur (re)surse de informare. Postul vizeaza urmatoarele:
  • - Intocmeste Certificate de Performanta Energetica si Audituri Energetice;
  • - Intocmeste proiecte in constructii si retele de apa
  • - canal – parte scrisa si parte desenata, deviz general, etc;
  • - Intocmeste/tehnoredacteaza dispozitii de santier pentru activitatea de Asistenta Tehnica pe care o practicam;
  • - Participa la lucrarile de constructii, alaturi sau nu de dirigintele de santier, ca reprezentant al firmei pentru lucrarile de asistenta tehnica si dirigentie de santier;
  • - Intocmeste memorii, caiete de sarcini si orice documentatie scrisa si desenata care se solicita de catre tema contractului;
  • - Depune si ridica avize de la furnizorii de utilitati;
  • - Lucrari de secretariat / birotica;

1 post disponibil (34 aplicanti)

28-01-2015 Iasi
Consilier Financiar
  • - Daca esti o persoana:
    - Dornica sa
  • - si cladeasca o cariera financiar
  • - bancara,
    - Organizata si orientata catre rezultate,
    - Cu foarte bune abilitati de comunicare, te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul. Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie. RESPONSABILITATI
    - Identifici potentiali clienti prin prospectare continua
  • - telefonica si pe teren ,
    - Consiliezi clientii in alegerea produselor BCR Banca pentru Locuinte si inchei contracte de economisire
  • - creditare,
    - Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti.

3 posturi disponibile (0 aplicanti)

28-01-2015 Targu Mures
Angajez Confectionera / Croitoreasa
  • - Confectionat produs finit. Cunostiinte liniara, triplock, etc. Cunostiinte de croit preferate, dar nu obligatorii.

3 posturi disponibile (1 aplicant )

28-01-2015 BUCURESTI Alte orase
Angajam mediatori
  • - Foarte bune abilitati de utilizare PC: E
  • - mail, Word, Excel, Power Point
  • - Capaciatate de organizare, capacitate de lucru in echipa, initiativa in luarea deciziilor
  • - punctualitate, independenta, flexibilitate
  • - sa lucreaze cu plăcere în condiţii şi mediu de lucru dinamice
  • - identificare cu obiectivele societăţii
  • - capacitate de cooperare şi comunicare
  • - bune abilităţi de organizare a timpului, a sarcinilor şi a locului de muncă
  • - capacitate de a respecta termene limită
  • - capacitate de multi – tasking
  • - Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

7 posturi disponibile (685 aplicanti)

Asistent Manager
  • - Cunostinte de folosire PC CV insotit de foto

2 posturi disponibile (29 aplicanti)

28-01-2015 Ramnicu Valcea
PR Assistant
  • - The ideal candidate will have a bachelor’s degree in marketing, public relations, communications or journalism. The candidate should have strong writing, research and organization skills, be willing to adjust to a variety of client temperaments and personalities and be willing to go above and beyond the call of duty in order to complete a project accurately and on time.

1 post disponibil (23 aplicanti)

Femeie de serviciu
  • - Persoane ingrijite, responsabile, discrete si serioase

4 posturi disponibile (6 aplicanti)

Consultant Financiar
  • -  Studii medii, studiile superioare constituie avantaj;  Sa ai cunostinte operare calculator;  Sa fii întreprinzător;  Sa fii persuasiv si perseverent;  Sa ai spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni ;  Sa ai bune abilitati de comunicare, negociere si orientare catre rezultate;  Experienta in vanzari constituie un avantaj.

2 posturi disponibile (12 aplicanti)

English language trainer | english teacher
  • - Predarea cursurilor de engleza copiilor cu varste intre 6 si 14 ani ,conform Programului CAMBRIDGE YLE
  • - Starters, Movers, Flyers, KET,PET, pe diverse niveluri de cunostinte. Ne dorim punctualitate, entuziasm, dorinta de dezvoltare profesionala si un temperament echilibrat si placut, potrivit sa lucreze cu copiii si echipa de directori de studii.

6 posturi disponibile (49 aplicanti)

1 2 3 4 5 6 7 8 Urmatoarea