159

locuri de munca.

Pagina 1 din 7
Bani part-time
  • - Persoane sociabile şi serioase Vârsta minimă 16 ani

50 posturi disponibile (5 aplicanti)

24-05-2015 Toate orasele
Job weekend asistenta sef magazin
  • - seriozitate , punctualitate timp disponibil 3ore /zi sau week
  • - end, program stabilit de comun acord . se pot incheia colaborari si cu persoanele care mai au deja un job nu este necesara experienta in domeniu

2 posturi disponibile (57 aplicanti)

Confidential 24-05-2015 BUCURESTI
MENAJERA part time Brasov
  • - Se cauta persoana serioasa, harnica, curata, dinamica. Am nevoie de o persoana 4 ore /zi si 5 zile pe saptamana. Program Flexibil

1 post disponibil (1 aplicant )

Confidential 24-05-2015 Brasov
Personal HoReCa in MAREA BRITANIE. Plecari rapide!
  • - CONDITII DE ACCEPTARE:
  • - Se accepta persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice, competente, serioase, in forma fizica buna si flexibile.
  • - Se accepta pe acest program atat persoane casatorite, cat si necasatorite/divortate.
  • - Se cere ca personalul sa aiba o experienta minima relevanta in majoritatea cazurilor.
  • - Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie.
  • - Limba engleza solicitata la un nivel de cel putin nota 6 pentru posturi in care nu relationeaza direct cu clientii si de cel putin nota 7
  • - 8 pentru posturi unde se cere relationarea directa cu clientii. DOSARUL DE INSCRIERE al candidatului:
  • - CV limba engleza + poza cu zambet
  • - Copie ultima diploma de studii
  • - Copie acte de calificare (daca aveti);
  • - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.
  • - Forumular de aplicare completat
  • - Formular declaratie medicala completat
  • - 1 Fotografie tip pasaport
  • - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
  • - Copie pasaport / Copie C.I
  • - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
  • - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
  • - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
  • - Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
  • - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii

100 posturi disponibile (4 aplicanti)

Confidential 24-05-2015
Support Clientèle avec Français
  • - Résoudre les demandes, les réclamations et les plaintes des clients par téléphone
  • - Répondre de manière efficace aux demandes des clients
  • - Gérer et résoudre les plaintes des clients
  • - Gérer et vérifier les comptes des clients
  • - Offrir du support aux clients en utilisant divers logiciels
  • - Enregistrer les modifications faites

20 posturi disponibile (3 aplicanti)

24-05-2015 BUCURESTI
Reprezentant Relatii Clienti - Sibiu
  • - Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
  • - Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit
  • - Inregistrarea interactiunii cu clientul

50 posturi disponibile (7 aplicanti)

24-05-2015 Sibiu
Reprezentant Relatii Clienti - Brasov

50 posturi disponibile (6 aplicanti)

24-05-2015 Brasov
Magyar nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs B...
  • - Főbb feladatok:
  • - Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
  • - Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
  • - Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
  • - Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
  • - Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben Előnyök:
  • - Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • - Fejlődési lehetőségek
  • - Kiemelkedő alapbér,és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
  • - Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére

30 posturi disponibile (0 aplicanti)

English & Spanish Customer Support
  • - Resolve customer questions, complaints and requests via telephone.
  • - Respond promptly to customer inquiries
  • - Handle and resolve customer complaints
  • - Perform customer verifications
  • - Manage customers' accounts
  • - Offer customer support using different software applications.
  • - Record details of actions taken

50 posturi disponibile (13 aplicanti)

Reprezentant Relatii Clienti

50 posturi disponibile (104 aplicanti)

English Customer Support

25 posturi disponibile (20 aplicanti)

English Customer Support - Brasov

30 posturi disponibile (3 aplicanti)

Lucratoare magazin incaltaminte
  • - Persoana ,integra,onesta,punctuala ,cu domiciliu stabil in Bucuresti.Dorinta de munca ,harnicie. Varsta sau experienta nu sunt impedimente . Programari interviu la 0762990617

2 posturi disponibile (113 aplicanti)

Supraveghetor part-time
  • - Persoana serioasa integra ,comunicativa,punctuala,obligatoriu sa mai aiba un job in domenii ca sanatate(asistenta medicala,infirmiera,medic), invatamant(educator,invatator,profesor),cercetare, psihologie, asistenta sociala,etc.

2 posturi disponibile (144 aplicanti)

Consultant Financiar
  • - Te aşteptăm în echipa noastră dacă:
  • - eşti o persoană dinamică, orientată spre rezultate;
  • - ai abilităţi de comunicare, negociere şi vânzare;
  • - ai minim studii medii;
  • - ai abilitâţi de lucru în echipă;
  • - ai spirit antreprenorial;
  • - ai aptitudini de vânzare/promovare produse;
  • - ai experienţă în vânzări/asigurări(constituie un avantaj).

4 posturi disponibile (25 aplicanti)

24-05-2015 Botosani Alte orase
Angajam Coafeza / Fizerita
  • - Tip job: Part time
  • - Full time Coafura/Frizerie
  • - DIPLOMA/CERTIFICAT IN DOMENIU
  • - BUNE ABILITATI DE COMUNICARE
  • - SPIRIT DE ECHIPA
  • - RESPECTAREA REGULAMENTULUI INTERN
  • - MENTINEREA CURATENIEI
  • - SALARIU FIX PART
  • - TIME / FULL TIME

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

24-05-2015 Timisoara
Oportunitate extraordinara
  • - cunostinte minime PC
  • - necesar calculator
  • - conexiune internet
  • - varsta minima 16 ani
  • - rabdare
  • - seriozitate

100 posturi disponibile (0 aplicanti)

23-05-2015 BUCURESTI Alte orase
Redactori online/jurnalisti
  • - Nu este necesara o anumita experienta, platforma de stiri este deschisa oricui crede ca poate avea succes in jurnalismul online. Articolele redactate trebuie sa fie unice si sa respecte ghidul de redactare pus la dispozitie de platforma de stiri. Redactorii trebuie sa aiba un computer personal si conexiune la internet.

100 posturi disponibile (338 aplicanti)

Confidential 23-05-2015 BUCURESTI Alte orase
Ingrijitoare copii centru educational
  • - Persoana dinamica, responsabila, comunicativa, flexibila, aptitudini pedagogice, bun coechipier, creativa, adaptabila, pasionata de interactiunea cu copiii. Obligatoriu permis de conducere categoria B.

1 post disponibil (0 aplicanti)

22-05-2015 Brasov
Internship Psihologie/Recrutare
  • - Cerinte:
  • - absolvent/student al facultatii de Psihologie;
  • - disponibilitate de a lucra part time;
  • - cunostinte de limba engleza la nivel mediu. Ce trebuie sa stii daca esti interesat:
  • - colaborarea cu noi va incepe cu un internship;
  • - ne plac oamenii motivati si dornici sa invete;
  • - suntem deschisi si apreciem munca in echipa.

1 post disponibil (7 aplicanti)

Confidential 22-05-2015 BUCURESTI
Medici specialisti
  • - experienta in domeniu;
  • - aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile.

5 posturi disponibile (4 aplicanti)

22-05-2015 BUCURESTI Alte orase
Colaborare contabil
  • - contabilitate primara cunostinte program de contabilitate SAGA

1 post disponibil (19 aplicanti)

22-05-2015 BUCURESTI
Asistent manager Vanzari; consultant vanzari
  • - Atitudine pozitiva, proactivitate;
  • - Abilitati de comunicare;
  • - Capacitate planificare si organizare;
  • - incredere in sine, pregatit pentru provocari noi
  • - team player
  • - cunostinte de utilizare computer
  • - orientat catre rezultate
  • - flexibil si de incredere
  • - interesat de subiecte noi si extrem de motivat sa invete si sa se dezvolte
  • - fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.

20 posturi disponibile (61 aplicanti)

Confidential 22-05-2015 BUCURESTI Alte orase
Angajez casiera 4 ore/zi ( pensionara )
  • - SERIOZITATE SI RESPONSABILITATE ;
  • - DE PREFERINTA PENSIONARA ;
  • - STARE DE SANATATE BUNA;
  • - ATENTIE SI CORECTITUDINE;
  • - PERSOANA DESCHISA SI COMUNICATIVA;
  • - ABILITATI DE LUCRU IN COLECTIV SI CU CLIENTII.
  • - EXPERIENTA ANTERIOARA CONSTITUIE UN AVANTAJ;

22-05-2015 Braila
We are hiring a writer, a manager and a PR Specialist, do...
  • - have kickass written and verbal communication skills in English
  • - art is one of your main passions and/or you’ve got at least minimal knowledge in the field
  • - are self
  • - motivated to complete work assignments
  • - possess strong attention to detail and are not easily distracted by kittens and puppies on the internet
  • - are able to multi
  • - task
  • - are receptive to feedback on your work (you can take it even if it’s bad...)
  • - take initiative to solve problems independently
  • - have mad research skills
  • - are an out of the box thinker And for the manager and the PR specialist, there’s more:
  • - strong pitching skills and management of media outreach
  • - an outgoing personality and self
  • - confidence
  • - if you have any experience with NGOs, it’s a plus

3 posturi disponibile (16 aplicanti)

22-05-2015 Cluj Napoca
1 2 3 4 5 6 7 Urmatoarea