20

locuri de munca.

Pagina 1 din 1
Al doilea job
  • - Persoane sociabile şi serioase Vârsta minimă 16 ani

50 posturi disponibile (6 aplicanti)

28-06-2016 Toate orasele
Bani part-time

50 posturi disponibile (4 aplicanti)

Agent vanzari
  • - Activ(a), responsabilitatea, capacitate și dorința de a comunica cu oamenii.
    - Flexibilitate in conversatii cu diferite persoane cu diferite atitudini și culturi;
    - Limbii Romana excelent, Engleza, Limba rusa este binevenita;
    - Cunostinte in MS Office (Word, Excel, Outlook);
    - Permis de conducere
    - Experiența în vânzări este binevenită, dar dacă nu aveți multă experiență dar simtit că puteti avea succes
  • - Va invitam;

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

28-06-2016 BUCURESTI Alte orase

TEHNICIAN RAPOARTE / GRAFICE – remote sau local
  • - Profil candidat:
  • - Cunostinte si experienta in realizarea de rapoarte / grafice cu unelte ca: Devexpress Reports, Cristal Reports,Tableau, QlikView etc.
  • - Cunostinte de sisteme de gestiune a bazelor de date relationale MS SQL, MySQL, MS Access
  • - Abilitati de analiza si dezvoltare a structurii bazei de date din spatele unei aplicatii
  • - Cunostinte avansate de limba engleza
  • - Persoana cu bune abilitati de analiza si interpretare
  • - Seriozitate, implicare, organizare
  • - Capacitatea de a lucra bine in echipa
  • - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
  • - Creativitate, atentie la detalii
  • - Capacitate analitica si de rezolvare a problemelor Avantaj:
  • - Cunostinte avansate sau medii de limba franceza

1 post disponibil (0 aplicanti)

27-06-2016 Satu Mare
B2B Sale Persons
  • - ­ Minimum of higher education ­ Sales minded and responsible, independent personality ­ Proven communication and listening competencies ­ Energetic and result­oriented ­ Fluently knowledge of English ­ Freelancer ­ Internet connection more than 2 Mb

10 posturi disponibile (0 aplicanti)

24-06-2016
Business Developer
  • - Responsabilitati: “hunter
  • - ul” promoveaza si vinde serviciile agentiei prin identificarea nevoilor clientilor si prin consilierea acestora “hunter
  • - ul” semneaza contracte pentru serviciile de marketing online si website building Profilul candidatului: Pe plan personal: esti comunicativ, onest, iti place viata, iti plac lucrurile facute cu simtul raspunderii, iti place sa inveti lucruri noi proactivitatea este starea ta naturala, adica vii cu solutii, faci roata sa se invarta ai o atitudine pozitiva, observi cu usurinta detaliile, iti place ca esti considerat responsabil si eficient Pe plan profesional: ai cunostinte si abilitati de comunicare eficienta ai abilitatea de a transforma o idee bruta intr
  • - un mesaj memorabil care starneste interesul si genereaza actiune (adica semnezi contracte :)) ai experienta in vanzari (vanzarea B2B / B2C / B2E constituie un avantaj) Imperios necesar pentru a utiliza un profil de Skype si un PC.

100 posturi disponibile (5 aplicanti)

24-06-2016 BUCURESTI Alte orase
Cameraman si editor video
  • - sa ai cunostinte temeinice de filmare, editare video si montaj, dar sa pui si pasiune in aplicarea lor;
  • - cunostiinte medii/avansate a programelor necesare editare/montaj video (ex: After Effects, Abdobe Premier);
  • - inventiv si la curent cu tehnicile moderne de filmare, montare si efecte;
  • - dispus pentru deplasari in tara si la program flexibil si prelungit;

1 post disponibil (18 aplicanti)

23-06-2016 BUCURESTI
Juniors DTP
  • - Cunoasterea programelor uzuale de DTP. Prioritate au angajatii din Iasi.

5 posturi disponibile (0 aplicanti)

22-06-2016 Iasi
Casiera/lucratoare comert
  • - Rezistenta program,punctualitate , receptivitate la nou ,amabilitate in interactiunea cu clientii.Nu sunt criterii legate de varsta sau de experienta.Programari interviu:0769861119

14 posturi disponibile (24 aplicanti)

22-06-2016 BUCURESTI Alte orase
Area Sales Manager
  • - Minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor B2B; Cunostinte limba engleza la nivel minim B2; Bune abilitati de comunicare si negociere; Orientare catre client, solutii si rezultate; Persoana dinamica, proactiva.

28-06-2016 Arad Alte orase
Manager marketing –publicitate ZONA CLUJ- part time-pr...
  • - Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile. Persoane comunicative, ambitioase, perseverente responsabile,dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe .
  • - Dorinta de realizare a unui venit pasiv care sa duca la Independenta Financiara.
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica

6 posturi disponibile (0 aplicanti)

Confidential 28-06-2016 Alba Iulia Alte orase
Manager Franciza Personala BRASOV
  • - Cautam persoane ambitioase,inteligente,deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii. Se adreseaza :
  • - oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
  • - SALARIATILOR
  • - care vor sa
  • - si construiasca o alternativa
  • - o afacere proprie in timpul liber pe linga servici sau un cistig suplimentar.
  • - STUDENTILOR
  • - care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie.

5 posturi disponibile (1 aplicant )

Confidential 27-06-2016 Brasov Alte orase
Manager marketing –publicitate TIMISOARA ARAD- part t...
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile. Persoane comunicative, ambitioase, perseverente responsabile,dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe .

6 posturi disponibile (1 aplicant )

Confidential 27-06-2016 Arad Alte orase
MANAGER Franciza Personala zona-BUZAU- BRAILA -GALATI
  • - Cautam persoane ambitioase,inteligente,deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii.
  • - Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate.
  • - Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica.
  • - BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE Se adreseaza :
  • - ;care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie.

Confidential 17-06-2016 Braila Alte orase
Sculptor in lemn
  • - experienta obligatorie

3 posturi disponibile (0 aplicanti)

13-06-2016 Iasi
Web designer
  • - Cunostinte PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML, jQuery
    - Cunostinte de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
    - Adaptabilitate pentru incadrare proiect in termene prestabilite
    - Capacitate de a dezvolta, documenta si implementa un design de la nivel de concept pana la codul sursa;
    - Constructie website
  • - uri si dezvoltare – platforme WP, WooCommerce, E
  • - commerce etc.
    - Cunostinte dezvoltare site
  • - uri – responsive and mobile
    - Abilitate de comunicare si lucru in echipa, de incadrare in termene si creativitate.

1 post disponibil (1 aplicant )

08-06-2016 BUCURESTI Alte orase
Colaborare Part time Manager Bucuresti
  • - Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
  • - Ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist;
  • - BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj; Studii minim Liceul
  • - Sudiile superioare sau aflate in desfasurare

6 posturi disponibile (5 aplicanti)

Confidential 06-06-2016 BUCURESTI Alte orase
MANAGER Franciza Personala zona MOLDOVA
  • - Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare; Cautam persoane ambitioase,inteligente,deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii.

5 posturi disponibile (4 aplicanti)

Confidential 03-06-2016 Bacau Alte orase
Manager marketing –publicitate IASI-part time-proiect unic

5 posturi disponibile (3 aplicanti)

Confidential 30-05-2016 Bacau Alte orase