18

locuri de munca.

Pagina 1 din 1
Bani part time
  • - Persoane sociabile şi serioase Vârsta minimă 16 ani

50 posturi disponibile (0 aplicanti)

29-06-2017 Toate orasele
Assitent Consultanta
  • - Candidatul ideal este o persoana deschisa spre dezvoltarea unor abilitati pe care deja le are sau care doreste sa invete pentru a putea dezvolta anumite proiecte si de a consilia anumiti beneficiari fie persoane fizice fie persoane juridice. Cautam personal la inceput care sa il putem forma dar si personal cu experianta deja pe proiecte fie pe fondurile structurale fie diverse proiecte de afaceri. Cautam personal din domenii diverse cum ar fi: ingineri pe mai multe domenii, contabili, economisti, personal din invatamant, avocati sau notari sau personal cu studii juridice.

4 posturi disponibile (262 aplicanti)

28-06-2017 Toate orasele
Office Manager
  • - Să ai experiență în vânzari/customer support. (Experiența în lucrul cu instituțiile publice poate constitui un avantaj).
  • - Să fii autodidact/ă și un bun manager al timpului personal
  • - Să fii deschis/ă și către alte domenii pe care le vom dezvolta împreună
  • - Să fii dispus/ă la deplasări pe teritoriul țării (20% din program)
  • - Să ai permis de conducere
  • - Să fii responsabil/ă și să poți aborda mai multe tipologii de clienți
  • - Să fii entuziasmat/ă și cu chef de muncă

1 post disponibil (34 aplicanti)

28-06-2017 BUCURESTI
Executive Search Recruiter
  • - For junior passionate and ambitious candidates, willing to make an international career in Sales with almost unlimited possibilities! Are you able to persuade other people naturally, to communicate on executive (C
  • - ) level with assertiveness and empathy? Are you very communicative (fluent in English and Romanian, additional languages as a plus), self
  • - confident and have a good sense of people's personalities? Did you work in recruiting
  • - related environment? Have you sold services or products successfully, by phone, by email or door
  • - to
  • - door, as a good negotiator? Are you well organized, structured, dedicated and sensitive to details? Do you have good references and high standards regarding work ethics, confidentiality, integrity/honesty (100%), diplomacy and customer orientation? Do you have a wide professional network? Then you are the right candidate to apply for this international professional opportunity! A persuasive letter of intent in English will be highly appreciated (together with a cv), answering the mini
  • - interview below.

1 post disponibil (0 aplicanti)

27-06-2017 Arad
PHP Developer
  • - Sie sollten mitbringen:
  • - Mehrjährige Berufserfahrung in objektorientierter PHP
  • - Softwareentwicklung, Design Pattern und Programmierparadigmen
  • - Einschlägige Erfahrungen in der Backend
  • - Entwicklung
  • - Praktische Erfahrungen mit Frameworks wie Symfony2, ZendFramework, Laravel oder Silex
  • - Routinierter Umgang mit relationalen Datenbankensystemen (MySql, Doctrine2)
  • - Praktische Erfahrungen in Versionierungssystemen (Git)
  • - Idealerweise Kenntnisse im Bereich der Frontend
  • - Entwicklung (HTML, CSS, JavaScript)

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

27-06-2017
Manager Franciza Personala BUCURESTI
  • - Cautam persoane ambitioase,inteligente,deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii. Se adreseaza :
  • - oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
  • - SALARIATILOR
  • - care vor sa
  • - si construiasca o alternativa
  • - o afacere proprie in timpul liber pe linga servici sau un cistig suplimentar.
  • - STUDENTILOR
  • - care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie.

5 posturi disponibile (0 aplicanti)

Confidential 29-06-2017 BUCURESTI Alte orase
Colaborare Part time Manager -Timisoara
  • - Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
  • - Ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist;
  • - Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica.
  • - BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj; Studii minim Liceul
  • - Sudiile superioare sau aflate in desfasurare

5 posturi disponibile (1 aplicant )

Confidential 28-06-2017 Arad Alte orase
Freelance Collaborators for Financial Data Website
  • - Computer literate, Fluent in English, Business
  • - Focused.

2 posturi disponibile (3 aplicanti)

26-06-2017 BUCURESTI Alte orase
MANAGER Franciza Personala zona-BUZAU- BRAILA -GALATI
  • - Cautam persoane ambitioase,inteligente,deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii.
  • - Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate.
  • - BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE Se adreseaza :
  • - ;care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie.

Confidential 26-06-2017 Braila Alte orase
Manager Franciza Personala PLOIESTI

5 posturi disponibile (2 aplicanti)

Confidential 26-06-2017 Busteni Alte orase

Confidential 26-06-2017 Arad Alte orase
Inginer cordonator instalatii in constructii
  • - Un bun profesionist cu calitati de coordonare
  • - constituie un avantaj
  • - experienta profesionala pe un post similar;
  • - abilitati de comunicare, spirit de echipa;

2 posturi disponibile (11 aplicanti)

20-06-2017 BUCURESTI
Agent de vanzari servicii florale colaborator
  • - Descrierea jobului
  • - Atragerea clientilor noi catre produsele firmei
  • - Semnarea de contracte
  • - abonamente florale de receptie, sali consiliu, etc. Candidatul ideal
  • - Capacitate de organizare si planificare
  • - Persoana dinamica, flexibila, intuitiva, carismatica
  • - Cunostinte limba engleza
  • - Cunostinte operare PC
  • - Foarte buna comunicare, verbala si scrisa

2 posturi disponibile (2 aplicanti)

16-06-2017 BUCURESTI Alte orase
Colaborare Part time Manager Bucuresti

6 posturi disponibile (2 aplicanti)

Confidential 15-06-2017 BUCURESTI Alte orase
Content Writer - Freelancer
  • - Cunostinte bune de limba romana (scris si vorbit);
  • - Cunostinte bune de limba engleza (scris si vorbit);
  • - Cunostinte operare calculator;
  • - Abilitatea si placerea de a scrie coerent si corect;
  • - Atentie la detalii si seriozitate;
  • - Abilitatea de a respecta standardele de lucru;
  • - Respectarea termenelor de predare Asteptam CV
  • - uri si un potofoliu de advertoriale scrise pe adresa noastra de email : contact@seopremium.ro

1 post disponibil (61 aplicanti)

09-06-2017 Toate orasele
Manager marketing –publicitate TIMISOARA ARAD- part t...
  • - Dorinta de realizare a unui venit pasiv care sa duca la Independenta Financiara.
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile. Persoane comunicative, ambitioase, perseverente responsabile,dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe .
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica

6 posturi disponibile (0 aplicanti)

Confidential 09-06-2017 Arad Alte orase
MANAGER Zonal
  • - Ambitia de a invata si de a deveni MANAGER.
  • - Abilitati de comunicare, relationare.
  • - Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii.
  • - Perseverent;
  • - Ambitios;
  • - Fara cazier si fara urmariri penale.
  • - Studii superioare/medii / facultate in curs. liceu cu diploma de BAC

Confidential 08-06-2017 BUCURESTI Alte orase

Confidential 08-06-2017 Arad Alte orase