INGINER CCIA, CFDP, IE, INSTALATII, TOPOGRAF, ARHITECT

S.C. Dinamic Concept S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de proiectare, cautam personal calificat, ingineri CCIA, CFDP. IE, instalatii, topografie sau arhitecti in vederea angajarii in compania noastra. Relatii la tel. 0743 151 978 sau 0745 063 696. CV-uri se pot trimite pe adresele de mail nicolae.joldos@dcproiect.ro sau gabriel.girda@dcproiect.ro. Va asteptam cu interes!

CERINTE

Se cere abilitate de adaptare la nou, seriozitate si dorinta de perfectionare.

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca exceptionale, pachet salarial motivant pe masura muncii depuse, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Suntem o firma de proiectare din Zalau, judetul Salaj, care oferim servicii complete de dirigentie de santier si proiectare pentru constructii civile, industriale, agricole, drumuri si poduri. Intocmim documentatii pentru obtinerea autorizatiei de construire, proiecte tehnice detalii de executie, studii de fezabilitate, documentatii de avizarea lucrarilor de interventie.