Inginer agronom/horticol/biolog

Agrina Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru postul nostru din Zalau avem nevoie de un coleg/colega care doreste sa lucreze in domeniul protectiei plantelor. Cautam o persoana pasionata de plante, care detine cunostinte de baza in domeniul agricol sau biologic, pe care doreste sa le aprofundeze prin studiu si pe care sa fie bucuroasa sa le impartaseasca clientilor.
Colegul/colega noastra se va alatura unei echipe formata din colegi de incredere, performanti, deschisi si prietenosi. Va fi sprijinit sa invete, va fi ajutat sa depasesca dificultatile inerente oricarui inceput.

Sarcinile curente:
- vanzare: intampina clientii, cere informatii pentru a diagnostica problemele de sanatate ale plantelor, ofera retete de tratament, ajuta clientii sa aleaga produsul dorit
- gestiune: face comenzi, receptioneaza, pune preturi, coduri, etichete etc.
- manipulare: aseaza produsele in depozit si pe raft
- studiu: studiaza noi produse si retete de tratament la plante

CERINTE

Candidatul ideal este:
- persoana constiincioasa, dornica si capabila sa invete lucruri noi
- persoana sociabila, amabila, calma, empatica, cu atitudine pozitiva si stabila emotional
- persoana organizata, care isi planifica activitatile, isi stabileste si isi atinge obiectivele, care finalizeaza cu succes sarcinile
- persoana care respecta oamenii, ii place sa stea in preajma lor, sa discute cu ei si sa-i ajute
- persoana dinamica, proactiva, cu initiativa, responsabila, care isi asuma consecintele propiilor actiuni
- persoana serioasa, cinstita, in care sa putem avea incredere si care se va bucura de respectul si increderea noastra.

BENEFICII OFERITE

Salariul este alcatuit dintr-o parte fixa - salariul de baza, la care se aduga tichete de masa, bonus de performanta. Asteptam cu interes CV-urile dvs.la adresa simona.frent@gmail.com

Companie ce activeaza de peste 24 ani in judetul Salaj avand ca domeniu de activitate comercializarea produselor pentru agricultura. Suntem tineri, dinamici, ambitiosi, orientati spre calitate. Oferim un mediu de lucru in care incurajam si sprijinim invatarea si performanta.