Gestionar depozit

Agrina Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptioneaza marfa (seminte, pesticide, unelte, scule, materiale agricole)
- verifica integritatea fizica a produselor, termenul de valabilitate, corespondenta dintre marfa si documentele de livrare
- comunica persoanelor responsabile diferentele constatate
- introduce produsele in sistemul de gestiune (cod, termen de valabilitate etc)
- eticheteaza produsele cu codurile aferente
- aseaza produsele pe rafturi
- asigura curatenia in depozit
- pregateste produsele pentru transferul catre alte gestiuni
- participa la organizarea si desfasurarea inventarului

CERINTE

- persoana responsabila, serioasa, meticuloasa, organizata, atenta la detalii
- capacitate de a asigura acuratetea informatiilor introduse
- cinste, corectitudine, atitudine principiala in relatiile cu oamenii, ascultare, harnicie, stabilitate emotionala
- abilitati de lucru la PC (Word, Excel etc) precum si cu programe specifice de gestiune sau capacitatea de a le dobandi in cel mai scurt timp
- absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat
- se pune accent pe caracterul si personalitatea candidatului

BENEFICII OFERITE

- salariu fix, tichete de masa, bonus in functie de performanta
- cei interesati pot trimite un CV la adresa sdfrent@yahoo.com, tel 0720055375

Companie ce activeaza de peste 24 ani in judetul Salaj avand ca domeniu de activitate comercializarea produselor pentru agricultura. Suntem tineri, dinamici, ambitiosi, orientati spre calitate. Oferim un mediu de lucru in care incurajam si sprijinim invatarea si performanta.