Front Desk Manager

Marius Jeler Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam un Front Desk Manager pentru o companie importanta din Zalau. Misiunea sa este legata de activitatile de relatii cu clientii si de marketing ale companiei.

CERINTE

Cautam un candidat inteligent , civilizat , care sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste , sa aiba capacitatea de a se exprima coerent in cadrul unei discutii , sa poata comunica cu clienti diferiti ca pregatire si statut , sa fie o persoana foarte organizata si capabila sa urmareasca mai multe proiecte simultan , sa stie sa lucreze pe calculator. Studiile superioare in domeniile marketing, PR, economie precum si cunoasterea unei limbi straine sunt apreciate. Experienta in proiecte de marketing sau relatii cu clientii/ furnizorii sunt de asemenea avantaje importante.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie importanta din Zalau. Pozitia reprezinta o buna sansa de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.