Consilier vanzari magazin Anna Cori

SC DENIS SHOES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea activitatii de vanzare a articolelor de incaltaminte si marochinarie;
- Consilierea clientilor si informarea acestora despre produse;
- Expunerea marfii si participarea la inventare;
- Respectarea Regulamentului intern si a procedurilor de lucru;

CERINTE

- minim studii medii;
- seriozitate, corectitudine, punctualitate, spirit de echipa;
-pasiune pt domeniul vanzarilor;
-amabilitate, disponibilitate fata de client;

BENEFICII OFERITE

-reducere la achizitia incaltamintei;
-bonus din vanzari;

Compania “Denis” a fost infiintata in anii ‘90 si are ca obiect de activitate productia si comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii, de nivel premium. La sediul firmei situat in Suceava activeaza un numar de 400 de salariati in productie, iar reteaua de magazine din Romania, sub brandurile “Denis” si “Anna Cori” insumeaza in prezent un numar de 36 de magazine. Expansiunea continua atat in tara cat si inafara ei.