Angajam Reprezentant tehnic-vanzari zona Salaj

ALUMENTIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru partenerul sau, companie de productie si distributie, o persoana pentru postul de Reprezentant tehnic- vanzari zona Salaj.

Responsabilitati:

- Promovarea produselor companiei;
- Dezvoltarea si mentinerea contactului permanent cu reteaua de clienti din zona stabilita;
- Stabilirea riguroasa a unui plan de activitate zilnica si lunara pe zone functie de aria de activitate;
- Urmarirea satisfactiei clientilor.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa de e- mail office@clarismart. ro

CERINTE

Cerinte:

- Studii medii/ superioare
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare si negociere
- Permis auto categ. B
- Persoana responsabila, dinamica, cu spirit de initiativa
- Capacitate de planificare si de a actiona strategic

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu fix
- Comision din vanzari
- Tichete de masa
- Spor de vechime
- Autoturism de serviciu
- Laptop
- Telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de comert feronerie pentru tamplaria PVC