1000 Eur/luna, 3 saptamani/ luna. Menajera interna (cu cazare), experienta si recomandare. zona Pipera. cu 1 saptamana libera Tel. 0721796468

Cleaning & Babysitting RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu 2 copii (de 3 si 12 ani) angajeaza o menajera interna (cu cazare) pentru un program de 3 saptamani lucrate cu 1 saptamana libera/ luna. Casa are 2 etaje, zona Pipera. Mai este o menajera cu program de 8 ore/ zi. Salariul 1000 Eur/luna. Angajare imediata!
Cerinte: 40-45 ani, fara obligatii, nefumatoare si cu experienta intr-un post similiar (plus referinte locale sau de la familiile din strainatate daca este cazul).

Detalii la 0721796468 sau 0213135959
Cv la carmen(at)cleaning-babysitting.ro

Agentia Cleaning & Babysitting Ro practica un comision de 20 % din primul salariu.
www.cleaning-babysitting.ro

CERINTE

Familie cu 2 copii (de 3 si 12 ani) angajeaza o menajera interna pentru un program de 3 saptamani lucrate cu 1 saptamana libera/ luna. Casa are 2 etaje, zona Pipera. Mai este o menajera cu program de 8 ore/ zi. Salariul 1000 Eur/luna. Angajare imediata!

BENEFICII OFERITE

1000 Eur/luna

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul personalului casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403