ingrijitoare - menajera centru educational

ARHITECTURSMART DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam ingrijitoare-menajera pentru centrul educational, pentru copii cu varste cuprinse intre 2 ani si 6 ani.

Locatie - Voluntari Pipera (apropiere de mall Jolie Ville).

Programul este in ture alternative, de cate 6 ore fiecare, de Luni - Vineri, acoperind intervalul orar 08:00 - 20:00.

Sarcini serviciu:
- asigura curatenia intregii incinte, dependinte, curte - spatiu de joaca (spalat geamuri, aspirat, sters praf, sters cu mop-ul, etc.);
- spalat vase (spalarea propriu -zisa se face cu masina de spalat, dar trebuie pregatite vasele pt spalat, precum si punerea acestora la loc, etc.);
- spalat si calcat rufe - asternuturi (spalarea propriu-zisa se face la masina de spalat, insa este necesara pregatirea acestora, etc.);
- pregateste paturile pt culcare;
- incalzeste si serveste masa copiilor (asigurata in regim catering);
- se ocupa de igiena integrala a copiilor;
- supravegheaza copiii;
- orice alte sarcini conexe celor descrise de mai sus.

CERINTE

Cerinte:
- certificat medical- ca este sanatoasa fizic si psihic, nu sufera de boli transmisibile, etc.;
- cazier judiciar valabil;
- abilitate si disponibilitate in ceea ce priveste cresterea, ingrijirea si supravegherea copiilor de varsta prescolara;
- indemanare si eficienta in mentinerea curateniei si asigurarea igienei corespunzatoare;
- aspect curat, ingrijit;
- atent, politicos, amabil, rabdator cu copii mici.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Arhitectura si design interior; centru educational