Contabil junior in Voluntari

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Esti o persoana responsabila, atenta la detalii si ai cunostinte de contabilitate primara? Daca ai raspuns afirmativ la aceasta intrebare, atunci asteptam sa ne transmiti CV-ul tau.

Responsabilitatile jobului sunt:

- asigurarea inregistrarii cronologice si sistematice a operatiunilor financiar-contabile in conformitate cu legislatia in vigoare;
- verificarea stocului lunar in programul utilizat de companie;
- asigurarea comunicarii cu hypermarketurile colaboratoare;
- inregistrarea in evidentele contabile a facturilor;
- verificarea intocmirii corecte din punct de vedere fiscal a documentelor primare;
- intocmirea raportului lunar referitor la timbrul verde;
- utilizarea programului de contabilitate CIEL si a pachetului MS Office.

CERINTE

- experienta minima de 1-2 ani pe un post similar;
- studii superioare finalizate in domeniul contabilitatii;
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- atentie distributiva si capacitate de concentrare;
- gandire pozitiva, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil + bonuri de masa;
- decontarea transportului;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati reale de promovare.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things