Angajez Antrenor Fitness / EMS

X-Body Luxury Studios - Pipera

Job expirat

RESPONSABILITATI

:- cunoasterea in detaliu a conceptului de antrenament EMS si PT
- coordonarea antrenamentelor
- motivarea clientului
- registru de casa
- folosirea casei de marcat
- curatenie minima
- vanzarea de abonamente
- impartirea de pliante la nevoie
- prezentarea studioului si a serviciilor
- masuratori corporale

CERINTE

- cunostinte solide in domeniul sportiv.
- cunostinte de baza fitness
- Studii sau cursuri de specialitate reprezinta un avantaj (Educatie fizica si sport,)
- aspect fizic atletic, ingrijit.
- sociabil, atent la detalii, capacitate de a lucra in echipa
- dornic de afirmare si de deveni un profesionist in domeniu
- autocunoastere si autodepasire
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
- Atitudine pozitiva si energica
- Persoana responsabila, dimanica, amabila, cu spirit de echipa.
- Pasiune si implicare completa in activitatile desfasurate
- Capacitatea de a motiva oamenii prin optimism si perseverenta
- Cunoastinte medii in folosirea calculatorului

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv (in functie de performantele fiecaruia)
- mediu de lucru modern intr-o echipa tanara.
- posibilitate de avansare in domeniu

Intrand in clubul select al clientilor X-body Luxury Studios by Alexandru Valah vei simti atentia deosebita acordata tie si nu unei sali aglomerate. Concept unic in tara, studioul te asteapta intr-un penthhouse de 200 mp in Pipera. Profilul exotic al zonei de relaxare si bunul gust al designului interior, combinate cu profesionalismul deosebit al personalului iti vor induce o stare de bine, de siguranta.

Trainerii nostri te vor ajuta sa adopti un stil de viata sanatos, motivandu-te pe parcurs si fiind aproape pas cu pas. Bronze level instructor in Schwinn Cycling, Functional Training workshoper, Kangoo power program Certificate of Attendance, Fusion Training, Certified Master Trainer E.M.S, Certified Master Trainer TRX si Certified Master Trainer Personal Training, Alexandru Valah va realiza personal arhitectura programului potrivit obiectivelor tale – slabire, nutritie, tonifiere, masa musculara. Exercitiile vor fi completate de consiliere personala si un regim special.

Pentru noi intimitatea si discretia sunt importante. Astfel, te vei putea concentra pe dezvoltarea personala si regasirea starii de bine in cadrul unor sesiuni private cu trainerul tau, departe de ochii curiosi. Politica studioului nostru accepta prezenta in acelasi timp in sala a maxim 2 persoane prietene sau cu grad de rudenie.

Aici vei simti beneficiile EMS (Electric Muscle Stimulatition), vei descoperi secretele TRX-urilor si te vei destinde cu un masaj complet atat de relaxare cat si pentru recuperare. Nu lipsesc aparatele Technogym din zona de Personal Trainer, banda de alergat, bicicleta rectala, rowerul sau aparatele Life Fitness. Zona de relaxare este special construita pentru linistea ta, in timp ce prosoapele, halatele si shake-urile sunt complimentare.

Descopera beneficiile X-body Luxury Studios by Alexandru Valah!