angajam receptionera

sc planet sport club srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

activitati principale:inregistrarea clientilor
-validarea cardurilor de membrii
-solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate; medierea reclamatiilor clientilor
-inregistrarea in baza de date a clientilor
-emiterea de facturi fiscale
-incasarea banilor pentru abonamentele membrilor
.Sarcini si indatoriri specifice: stabilirea unor relatii optime cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale.

CERINTE

-persoana sociabila
-corectitudine
-spirit de echipa
-atentie distributiva
-dorinta de a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

bonusuri de competente

Unul dintre cele mai mari centre de wellness din oras, Planet Swim& Gym situat in Pipera,str Emil Racovita nr .1, construita pe 3 nivele cu multiple facilitati:fitness,aerobic,piscina interioara ,gradina de vara ,piscina de vara
Cautam sa ne amrim echipa cu inca un membru
Daca esti o persoana sociabila si iti place sa lucrezi cu o echipa tanara ,te asteptam la un interviu.