Inginer Vietnam - extindere statie tratare apa

SC INGENIA BIROU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROIECT: Extinderea unei statii de tratare a apei
Responsabilitatile inginerului:
- Analiza documentelor si a listelor de cantitati
- Analiza furnizorilor si functiile fiecaruia
- Analiza furnizorilor de echipamente
- Verificarea santierului civil
- Verificarea santierului civil pentru tablourile eletrice (optional)- reprezinta un avantaj
- Verificarea parametrilor variatorilor de frecventa (optional) - reprezinta un avantaj
- Elaborarea de rapoarte de calitate partiale
- Rapoarte saptamanale
- Coordonarea documentatiei
- Supervizarea si urmarirea calitatii
- Supervizarea si urmarirea cantitatilor lunare
- Rapoarte finale de instalatii si punerea in functiune

CERINTE

- Limba engleza nivel conversational scris si vorbit obligatoriu
- Un inginer cu experienta in santierele hidro (cunostinte santier civil: bazine, rezervoare, etc )
- Cunsotinte despre pompele de apa, partea electrica si arhitectura reprezinta un avantaj
- cunostiinte de operare cu programe gen Microsoft Office si Autocad.

BENEFICII OFERITE

- Cazare asigurata
- Transport la locul de munca (Romania - Vietnam-Romania)
- Transport local in interes de munca asigurat
- Concediu anual
- 2 zboruri dus intors pe an
- obtinerea vizei pentru Vietnam

Firma INGENIA BIROU este parte din grupul de firme spaniol INGENIA OFICINA, cu sediul in Spania. A avut si are lucrari in Arabia Saudita, Libya, Guatemala, Romania, Vietnam.

Profilul de activitate al firmei este: asistenta tehnica, consultanta si proiectare in domeniul constructiilor de orice tip.