Tehnician IT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalare si configurare hardware (calculatoare, periferice, retele)
- instalare si configurare sisteme de operare
- instalare si configurare aplicatii diverse
- depanare hardware periferice si sisteme
- instalare si configurare retele voce-date

CERINTE

- cunostinte de hardware si software;
- cunostinte de retea: echipamente de retea, protocoale de comunicare
- cunostinte de instalare si utilizare sisteme de operare: Linux, Windows
- cunostinte de instalare echipamente periferice
- cunostinte de instalare si utilizare aplicatii Office
- persoana responsabila, bine organizata, care poate invata usor, cu initiativa
- abilitati de analiza, planificare si prioritizare a activitatilor
- limba engleza
- permis de conducere cat.B (constituie avantaj)
- referinte de la locurile de munca anterioare (pentru cei care au mai lucrat)

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.
- Salariu motivant, bonusuri pentru realizari remarcabile
- Cursuri specializare
- Conditii de lucru optime