Operator Interviu

ISRA Center Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de cercetare de piata si sondaje de opinie angajeaza operatori pentru Barlad si judetul Vaslui pentru cercetari de piata si sondaje de opinie.

Operatorul aplica la domiciliul respondentior chestionare care sa culeaga parerile acestora despre diferite bunuri/servicii de larg consum.
Studiile realizate sunt cantitative, de tipul: door to door, business to business, mistery shopper, medical, locatii (pretestari, degustari) sau calitative, de tipul Focus Grup, etc

CERINTE

Absolvent(a) studii medii (liceu) sau superioare;
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Foarte buna capacitate organizatorica;
- Responsabilitate;
- Respectarea termenelor de executie.

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit suplimentar în timpul liber corelat cu efortul depus;
-experienta interesanta de lucru cu oamenii;
-un mediu de lucru profesionist si dinamic