Agent vanzari

banca coop penes curcanu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele de credit ale bancii si desfasoara activitatile de promovare vinzare prin activitati de vanzare directa;
- participa activ in campaniile de vanzare a produselor catre clienti, cautand oportunitati in scopul atingerii target-ului stabilit;
- analizeaza nevoile clientilor si le sugereaza produse si servicii care corespund nevoilor acestora;
- efectueaza operatiuni bancare pentru segmentul de clientela aferent;

CERINTE

- Studii medii/superioare
-Cunostinte avansate operare PC (Pachetul MC Office, in special Word si Excel);
-Abilitati excelente de comunicare;
-Entuziasm, flexibilitate, atitudine pro-activa;
-Capacitate organizatorica si spirit de echipa.
- Disponibilitate la deplasari in scopul vanzarilor (vizite la clienti);
aplicatiile vor fi tratate confidential;
numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati;

DESCRIEREA FIRMEI

inst financiar bancara