Angajam Operator Facturare

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ Program de lucru fractionat: 8:00 - 12:00 si 16:00 - 20:00
+ Inregistrarea si verificarea documentelor financiar-contabile de incasari si plati
+ Evidenta documetelor de incasare pentru clientii societatii
+ Verificarea borderoului si chitantierelor agentilor de vanzari
+ Emiterea de bonuri fiscale pentru marfurile vandute catre persoane fizice
+ Inregistrarea numerarului incasat zilnic de la agentii de vanzari
+ Evidenta incasarilor si platilor conform registrului de casa in lei

CERINTE

+ Absolvent/a de studii medii sau superioare
+ Atentie la detalii
+ Cunostinte bune de MS Office si utilizare Internet
+ Capacitate de lucru in echipa
+ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
+ Cu capacitate de a lucra multi-tasking si independent

BENEFICII OFERITE

+ Salariu motivant
+ Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
+ Oportunitate de dezvoltare profesionala

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor regional in zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.