MECANIC, SUDOR, TINICHIGIU AUTO

SC CHIVARAN COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si repararea microbuzelor,autobuzelor si a diferitelor dispozitive si echipamente ale acestora;
Este subordonat sefului atelier auto.

CERINTE

- Studii medii/superioare (tehnice de specialitate) obligatoriu;
- Experienta constituie avantaj;
- Domiciliu stabil sau posibilitatea de a locui in jud Prahova - Valenii de Munte sau localitatile limitrofe.
- Permis de conducere categoria B constituie avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- Perseverent, organizat, eficient si capabil de a-si stabili prioritatile;

BENEFICII OFERITE

- transport gratuit

Suntem o societate comerciala cu capital privat specializata in transportul rutier de persoane, atat intern cat si international. Avand o experienta de 20 de ani in acest domeniu, firma noastra are in exploatare curenta o multitudine de trasee cu acoperire zonala pe cuprinsul judetului Prahova, precum si trasee interjudetene, iar parcul nostru auto, in crestere cu fiecare an, numara acum peste 80 de autocare si microbuze, avand dotari in concordanta cu cerintele actuale ale pietei transporturilor de persoane.