Angajez Tamplar Universal

I.I. Pantece Augustin

Job expirat

RESPONSABILITATI

II Pantece Augustin, CUI 35252914, Valenii de Munte, bd. Nicolae Iorga, nr. 159, angajez, 4 posturi libere, tamplari universali din localitatea Ploiesti, jud. Prahova cu experienta minima 5 ani. Studii in domeniu sunt un avantaj. Transport gratuit la locul de munca. Persoana de contact: Padurariu Stefan tel. 0751099385.

CERINTE

Seriozitate si eficienta!
Respectarea procedurilor la locul de munca!
Experienta in prelucrarea lemnului de minim 5 ani!

BENEFICII OFERITE

1500 ron...2000ron, in functie de aptitudini.
Transport gratuit

Atelierul de proiectare, executie s prelucrare a lemnului este situat in Valeni de Munte si efectueaza lucrari din lemn masiv. Cu o bogata experienta de lucru portofoliul firmei este diversificat in o gama largade tipuri de proiecte: usi, pardoseli, terase exterioare, tamplarii ferestre, scari interioare, placaje, etc. Seriozitatea si caliatea lucrarilor sunt atribute esentiale modului nostru de lucru.