Camerista pensiune turistica

Global Pro Suin SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa aiba grija si sa puna la dispozitie tot ceea ce este necesar pentru camerele pensiunii si in alte zone din pensiune, destinate oaspetilor.
Sarcini:
-sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
-sa curete si sa dezinfecteze baile;
-sa schimbe asternuturile in camere;
-sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;
-sa furnizeze mancare si bauturi incluse in serviciile pensiunii;
-sa faca alte eventuale servicii oferite de pensiune oaspetilor.
Responsabilitatile postului:
In raport cu aparatura si materialele utilizate: aspiratoare, maturi mecanice, stergatoare de praf, prosoape, detergenti etc.

CERINTE

- studii medii
- deschidere catre comunicare
- sa invete si sa aplice instructiunile de utilizare a electrocasnicelor
- recomandari de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- avantaj la relocare
- salariul discutat la interviu

Companie situata printre cele de varf in zona in domeniul de activitate declarat.