PLANT MANAGER - locatie: URZICENI

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Psihoselect asista o companie producatoare in industria textila in realizarea procesului de recrutare pentru pozitia de:

PLANT MANAGER - Locatie: Urziceni

Responsabilitati:

Asigurarea functionarii corespunzatoare a fabricii din punct de vedere tehnic si managerial, in conformitate cu politicile si strategia de productie a firmei;
Stabilirea obiectivelor strategice de dezvoltare a fabricii in colaborare cu departamentul de productie, financiar, vanzari;
Coordonarea departamentelor fabricii in vederea realizarii obiectivelor strategice, in conformitate cu standardele companiei (productie, aprovizionare, logistica, financiar);
Dezvoltarea si managementul continuu al tuturor activatilor operationale in cadrul fabricii in colaborare cu sefii de departamente;
Coordonarea, monitorizarea si optimizarea procedurilor interdepartamentale;
Coordonarea, monitorizarea si optimizarea proceselor tehnice in cadrul fabricii;
Dezvoltarea, imbunatatirea si monitorizarea procedurilor logistice;
Reprezentarea companiei in relatie cu clientii, partenerii de afaceri si autoritatile publice.

CERINTE

Experienta 2-4 ani pe o pozitie similara in domeniul productiei;
Studii medii / superioare finalizate (avantaj – domeniul tehnic);
Cunostinte MS Office, Socrate;
Limba Engleza – nivel mediu;
Persoana dinamica, motivata, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt invitate sa ne transmita CV-ul pe adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro pana la data de 30.01.2015.

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.