Operator sondaj opinie

IWD Market Reserch

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germana de cercetare de piata si sondaje de opinie, IWD Market Reserch, cauta intervievatori (studenti, femei casnice, someri etc.) in vederea efectuarii unui studiu de piata intr-un supermarket din urmatoarele orase:

* Buftea, Bragadiru, Corbeanca, Pipera, Magurele
* Urziceni, Patarlagele
* Turnu Magurele, Zimnicea
* Calarasi, Mangalia
* Pucioasa
* Busteni
* Borsa, Negresti Oas, Agnita, Orsova, Oravita, Moldova Noua, Carnsebes, Faget

Ce trebuie sa facem mai exact?
Stam in fata caselor de marcat in magazin si adresam cateva intrebari pe baza unui chestionar clientilor care si-au achitat cumparaturile.

Plata este de 35 euro/zi.

Daca esti interesat/a asteptam mesaj cu numarul tau de telefon, numele si varsta, orasul pentru care aplici.

CERINTE

- disponibilite de a lucra in intervalul 9:00-19:00
- abilitati de comunicare;
- persoane dinamice, responsabile;
- capacitate de lucru individual si in echipa

DESCRIEREA FIRMEI

Firma germana de cercetare de piata si sondaje de opinie