szoftverfejlesztési igazgató

Griffsoft Zrt.

Job expirat

RESPONSABILITATI

GriffSoft Informatikai Zrt.,
a magyar piac egyik vezető vállalatirányítási szoftvert fejlesztő vállalata.
A több mint 25 éves eredményes szakmai múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar társaság új munkatársat keres szegedi telephelyére.

szoftverfejlesztési igazgatói pozícióba.

Ideális jelöltünk biztos szakmai tudással bír Microsoft alapú fejlesztési megoldások, architektúrák kialakításában és jártasságot szerzett fejlesztői csapatok vezetésében, fejlesztési környezetek kialakításában.

CERINTE

Elvárások:
• szakirányú egyetemi végzettség
• Microsoft .NET, C#, Visual C++ ismerete, legalább 3 éves szakmai tapasztalat
• MS SQL Server magas fokú ismeret, legalább 3 éves szakmai tapasztalat
• web-es fejlesztési tapasztalat IIS környezetben
• több rétegű alkalmazás architektúra tervezési és megvalósítási tapasztalat Microsoft platformon
• minimum 5 éves fejlesztési vezetői gyakorlat fejlesztési csapatok vezetésében és fejlesztői környezetek kialakításában
• forrásszöveg-kezelő rendszerek ismerete
• tapasztalat fejlesztési módszertan gyakorlati alkalmazásában
• rendelkezik szoftver minőségbiztosítási ismeretekkel
• tesztelési módszertan ismerete, automatikus teszt megoldások ismerete
• jó kommunikációs, írás és prezentációs képesség
• kiemelkedő problémamegoldó képesség, hosszú távú stratégiai gondolkodás

Nyelvismeret:
• angol nyelv társalgási szintű ismerete
• folyékony magyar nyelvtudás

BENEFICII OFERITE

Előnyt jelent:
• Ügyviteli rendszerfejlesztési tapasztalat
• Scrum módszertan ismerete, tapasztalat szoftverfejlesztés terén
• Microsoft Visual Studio és Team Foundation Server ismerete
• PostgreSQL adatbáziskezelői tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű használata

Amit kínálunk:
• stabil vállalati háttér
• szakmai fejlődés lehetősége
• versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Magyarország, Szeged

A fényképpel ellátott szakmai Önéletrajzát az HR_RO@griffsoft.hu e-mail címre várjuk. A beérkező jelentkezéseket bizalmasan kezeljük. Az adatokat csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.

DESCRIEREA FIRMEI

IT