ANGAJAM FUNCTIONAR RELATII CLIENTI

SC FERDINAND GROSS HUNGARY KFT

28-07-2017 | EXPIRA LA 30-07-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cégünk egy stuttgarti központtal működő, vezető nagykereskedelmi vállalat a csavar, szerszám, és rögzítéstechnikai eszközök piacán. A tatabányai (Budapest)székhelyű leányvállalatunk alkalmazásában álló munkatársat keresünk

ügyfélszolgálatos pozícióba.

CERINTE

Az Ön munkaköre a romániai piacon történő értékesítést támogató, adminisztratív feladatokat foglal magában, ügyfeleinknek termékpalettánkról információt szolgáltat. Az ideális jelölt kereskedelmi végzettséggel, és biztos számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS-Office), a magyar és a román nyelv ismerete elvárt.
A néhány éves értékesítési tapasztalat, illetve a német- vagy angolnyelv-tudás előnyt jelent.

Várjuk fényképes önéletrajzát a legkorábbi belépési időpont és a fizetési igény megjelölésével.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala cu profil comert cu ridicata al elementelor de imbinare( suruburi , scule si dispozitive)